O autorovi

Narodil jsem se v Motole, 23.4.1969. Necítím se však jako Husákovo dítě, ale spíš jako květinkový dítě.B rácha měl vždycky doma spoustu zbraní a nožů, ale mě nikdy tohle moc nezajímalo. Jako malý kluk jsem spadnul z houpačky tak nešťastně, že mě přinesli domů v limbu. Praštěný jsem tedy již od pěti let. Neměl jsem rád změny , tak vůbec nechápu proč jsem ve druhé třídě strašně chtěl jít na jazykovou školu. Vzali mě. Ve třetí třídě na chodbě školy seděl nějaký voják, a ukazoval dětem nějakou ručně psanou knížku- kroniku. Jako jestli nechcem chodit do vodáckýho oddílu. Z vodáka se vyklubal skautský oddíl, který se musel papírově jmenovat 62.Pionýrská skupina zlatá kotva. Chodil jsem tam až do osmácti, a bez nadsázky lze říci, že polovinu věcí, které umím jsem se naučil tam.

Doma jsem prováděl spoustu chemických a elektrikářských pokusů. Postavil jsem několik železničních panelů, kde vlaky samy jezdily a zastavovaly výhybky se přehazovaly, závory se stahovaly…Takže když jsem se ve čtrnácti rozhodoval , kam jít, elektrika pro mě byla jasná volba.

V létě roku 1985 mi Jirka Dočkal oznámil, že nemá peníze, a že do Tater nejedem, a že jedem k němu na chatu. Tato zdánlivá maličkost způsobila, že jsem se v Perninku seznámil s Olinou. Jsme spolu dodnes.

…pokračování příště..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru